Top
Image Alt

Konsultacje dla firm

  /  Konsultacje dla firm

Doradztwo biznesowe, sprawdzone praktyki e-commerce, holistyczne podejście, doświadczeni eksperci. Skorzystaj z naszych kompetencji dla rozwoju swojego biznesu!

Szukasz praktycznych porad w zakresie prowadzenia sprzedaży internetowej, zarządzania zespołem, obsługi klienta, działania firmy? Oczekujesz audytu logistycznego / IT  oraz konkretnych i prostych rozwiązań? Chcesz sprawdzić siebie, zespoły zadaniowe i liderów oraz zoptymalizować funkcjonowanie swojej firmy?

Zapraszamy!

Konsultanci

IT, zarządzanie i sprzedaż

Marek Szekely. Swoje doświadczenie zdobywał podczas zarządzania sprzedażą jednego z większych muzycznych sklepów internetowych w Polsce oraz podczas budowania firmy Doradztwo Ecommerce. Konsultacje oferowane przez Marka dotyczą strategii sprzedaży, procesów międzyludzkich, efektywnej obsługi zamówień, zarządzania sprzedażą, budżetowania projektów, zarządzania zespołem i komunikacją z klientem oraz kierunków rozwoju i przywództwa firmy.

Komunikacja  i kompetencje miękkie

Milena Koziołek. Inicjatorka Edu-Commerce. Na co dzień konsultuje działania komunikacyjne, rozwojowe i marketingowe w sprzedaży online, doradza i kontroluje procesy. Specjalizuje się w budowaniu strategii i koncepcji digital oraz w wykorzystaniu psychologii zmiany w organizacjach. Kompetencje merytoryczne zdobywała na studiach z Animacji Kultury (UO) oraz Psychologii Zmiany (SWPS). Praktykę zawodową zyskała podczas współtworzenia firmy Doradztwo Ecommerce.

Zakres konsultacji

Konsultacje biznesowe dotyczą efektywnej obsługi zamówień, zarządzania sprzedażą, budżetowania projektów i akcji sprzedażowych, kierunków rozwoju i przywództwa firmy, struktury organizacji, logistyki i komunikacji z klientem oraz zarządzania zadaniami i czasem pracy.

W obszarze miękkim konsultujemy rozwój komunikacji wielopoziomowej, efektywną pracę zespołową oraz potencjał marki. Konsultacje pomogą zoptymalizować zyski, poprawić funkcjonowanie organizacji i atmosfery w firmie oraz jej odbiór przez klientów.

ZAPRASZAMY NA ROZMOWĘ

Przed umówieniem się na konsultację, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

  Zostaw swoje dane kontaktowe

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Ile trwa szkolenie?

  Szkolenia trwają od 4 do 8 godzin lekcyjnych. Każdy kurs jest opisany czasem trwania szkolenia.

  Co potrzebuję mieć ze sobą na szkoleniu?

  Na szkoleniu trzeba mieć komputer z WiFi. Przyda się także motywacja i dobre nastawienie 🙂

  Czy muszę robić notatki?

  Nie, no chyba że lubisz 🙂 Po szkoleniu dostajesz od nas prezentację szkoleniową oraz 2h konsultacji lub Q&A do wykorzystania w przeciągu 3 miesięcy po skończeniu kursu.

  Co w przypadku, gdy chce przeszkolić cały zespół?

  Skorzystaj z opcji szkoleń dedykowanych. Ustalamy jedną cenę za szkolenie dla zespołu oraz tematykę szkolenia na dwa tygodnie przed terminem. Umawiamy tryb szkoleniowy – stacjonarnie, wyjazdowo i.. szkolimy 🙂

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do newslettera
  złap dawkę nowości od Edu-Commerce!


   Zadzwoń: 537-997-684
   Czekamy na Twoje pytania!
   Znajdź nas:
   Dołącz do nas!