Top
Image Alt

Konsultacje dla firm

  /  Konsultacje dla firm

Fachowe doradztwo biznesowe, sprawdzone praktyki e-commerce, holistyczne podejście, doświadczeni eksperci. Skorzystaj z naszych kompetencji dla rozwoju swojego biznesu!

Szukasz praktycznych porad w zakresie prowadzenia sprzedaży internetowej, zarządzania zespołem, procesów grupowych, obsługi klienta, działania firmy? Oczekujesz audytu personalnego / logistycznego / IT / strukturalnego oraz konkretnych i prostych rozwiązań, jakie możesz wdrożyć do swojej firmy? Chcesz sprawdzić siebie, zespoły zadaniowe i liderów oraz zoptymalizować funkcjonowanie swojej firmy?

Konsultacje biznesowe to całościowy audyt Twojego biznesu: od rozmów z pracownikami, sprawdzenia magazynu, logistyki, back office, obsługi klienta, strategii sprzedaży i komunikacji, poprzez dobór optymalnych systemów IT, po kompleksowe wsparcie.

Konsultant

Marek Szekely. Swoje doświadczenie zdobywał podczas zarządzania sprzedażą jednego z większych muzycznych sklepów internetowych w Polsce oraz podczas budowania firmy Doradztwo Ecommerce, w której przez pierwsze lata działalności osobiście doradzał w ścieżkach rozwoju swoich Klientów. Konsultacje oferowane przez Marka dotyczą strategii sprzedaży, procesów międzyludzkich, efektywnej obsługi zamówień, zarządzania sprzedażą, budżetowania projektów, zarządzania zespołem i komunikacją z klientem oraz kierunków rozwoju i przywództwa firmy.

Doskonały negocjator i bystry przywódca swoim doświadczeniem podzieli się z Wami podczas szkoleń rozwojowych oraz konsultacji dla firm. Może też doradzić optymalne rozwiązania sprzedażowo-rozwojowe dla każdego – małego i dużego biznesu oraz zaoferować ich wysokojakościowe wykonanie w Doradztwie.

Dla kogo?

Właściciele firm i sklepów internetowych

Managerowie wyższego szczebla

Ekipy sprzedaży i marketingu

Zakres konsultacji

Konsultacje biznesowe dotyczą efektywnej obsługi zamówień, zarządzanie sprzedażą, budżetowania projektów i akcji sprzedażowych, zarządzania zespołem i komunikacją z klientem oraz kierunków rozwoju i przywództwa firmy. Czasami duże zyski są wynikiem nie tylko spektakularnej sprzedaży, ale też oszczędności: na firmie kurierskiej, usługach IT czy płatnościach i księgowości. Konsultacje skierowane dla firm kładą szczególną uwagę na proces grupowy, motywację i zaangażowanie w pracę, efektywną komunikacja zespołową, strukturę organizacji, logistykę i komunikację z klientem oraz zarządzanie stresem, zadaniami i czasem pracy. Mają na celu optymalizację zysków, poprawę funkcjonowania organizacji i atmosfery w firmie. Nasze kompetencje obejmują:

Rozkład kosztów przedsiębiorstwa

Środowisko organizacji

Logistyka i magazyn

Najważniejsze problemy organizacyjne

Kadra i zespoły zadaniowe

Ocena efektywności pracowniczej

Przywództwo i role firmowe

Mapa zasobów firmy

Zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa

Cel, strategia organizacji i sprzedaży firmy

Najważniejsze problemy sprzedażowe

Audyt - środowisko IT

Audyt - logistyka i magazyn

Audyt - backoffice

Audyt komunikacja w firmie i z firmą

Audyt - proces sprzedaży i komunikacji z klientem

Zalecenia i wnioski

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE

  Zostaw swoje dane kontaktowe

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  Ile trwa szkolenie?

  Szkolenia trwają od 4 do 8 godzin lekcyjnych. Każdy kurs jest opisany czasem trwania szkolenia.

  Co potrzebuję mieć ze sobą na szkoleniu?

  Na szkoleniu trzeba mieć komputer z WiFi. Przyda się także motywacja i dobre nastawienie 🙂

  Czy muszę robić notatki?

  Nie, no chyba że lubisz 🙂 Po szkoleniu dostajesz od nas prezentację szkoleniową oraz 2h konsultacji lub Q&A do wykorzystania w przeciągu 3 miesięcy po skończeniu kursu.

  Co w przypadku, gdy chce przeszkolić cały zespół?

  Skorzystaj z opcji szkoleń dedykowanych. Ustalamy jedną cenę za szkolenie dla zespołu oraz tematykę szkolenia na dwa tygodnie przed terminem. Umawiamy tryb szkoleniowy – stacjonarnie, wyjazdowo i.. szkolimy 🙂

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Zapisz się do newslettera
  złap dawkę nowości od Edu-Commerce!


   Zadzwoń: 537-997-684
   Czekamy na Twoje pytania!
   Znajdź nas:
   Dołącz do nas!